Yayınevleri

Tüm Kategoriler

  Ödeme Seçenekeleri

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Son Tekrar Soru Bankası
  Hakimlik Kampı
  Külliyat Adli Soru
  Kaymakamlık Kampı
  Konsensus Adli-İdari
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS
  KPSS A Hukuk Konu
  Beşi Bir Yerde Kaymakamlık
  Adli Hakimlik Seti
  İdari Hakimlik Seti
  KPSS A Nokta Atış Soru Seti
  Bankacılık Soru Seti
  Eğitim Bilimleri Konu
  Adli ve İdari Hakimlik

Almanca Görüntülü Eğitim Seti 25 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Almanca Görüntülü Eğitim Seti 25 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Almanca Görüntülü Eğitim Seti 25 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369475
 • Ürün Fiyatı
 • 217.55 TL
 • Piyasa Fiyatı
 • 229.00 TL
 • Havale ile
 • 215.37 TL
 • Stok
 • 100
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
Adet
Almanca Görüntülü Eğitim Seti 25 DVD Görüntülü Dershane Yayınları


Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
Almanca Görüntülü Eğitim Seti 25 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Almanca Eğitim Seti

Almanca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Alman Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Almanca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Almanca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Almanca Aile Birleşim Sınavlarına yıllardır kursiyer yetiştirmektedir. Almanca Görüntülü Eğitim Seti ile Almanca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Almanca kurslarına veya Özel Almanca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Almanca Eğitimi Her kuru ayrı bir Almanca Hocası hazırlamıştır.

Almanca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Almanca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.


Almanca Temel Düzey

Almanca temel düzey eğitim setimiz ile Almanca öğrenmeye hemen başlayacaksınız. Almanca Temel düzeyde anlatılan bir kaç konu başlıklarını sizlerle paylaşıyoruz Almanca Alfabesi (Das Deutsche Alphabet), Almanca’da Haftanın Günleri (Wochentage), Almanca'da Aylar Ve Mevsimler Almanca Sayılar (Ordinalzahlen), Almanca Sayılar Ve Büyük Sayılar İle İlgili Örnekler, Almanca Sayılar İle İlgili Alıştırmalar, Almanca’da İsimler (Substantive), Almanca’da Şahıs Zamirleri (Personal Pronomen), Almanca’da Artikeller (Artikel - Geschlechtswort), Almanca’da Belirli Artikeller (Bestimmte Artikel), Almanca’da Belirsiz Artikeller (Unbestimmte Artikel), Almanca’da Artikel Kullanım Alanları, Almanca’da Artikel Kullanımı İçin İpuçları, Almanca’da İsimlerin Çoğul Hali (Plural), Almanca’da Tekil İsimleri Çoğul Yapma Kuralları, Almanca’da İsmin Halleri (Deklination Der Substantive), Almanca’da İsmin -İ Hali (Akkusativ), Almanca’da İsmin -E Hali (Dativ), Almanca’da İsmin -İn Hali (Genitiv), Almanca’da Şahıs Zamirleri Ve Hallere Göre Çekimleri, Almanca’da İyelik (Sahiplik), Zamirleri, Almanca'da Sıfatlar Ve Sıfat Tamlamaları, Almanca'da İsmin Hallerine Göre Sıfat Çekimleri vs. bir çok konunun anlatımı Almanca Temel Düzey Seti içerisinde anlatılmıştır. Almanca Temel düzey eğitimini bitirdikten sonra almanca konuşmaya hemen başlayacaksınız.Almanca A2 Düzey

Almanca A2 Düzey

Almanca Temel Düzey kurlarından biri olan A2 düzeyi A1 düzeyi dışında kalan konuların yer aldığı kur olarak adlandırılmaktadır. Almanca A2 kelimelerini, Almanca A2 gramer konuları, Almanca A2 kelime çalışmaları, Almanca A2 alıştırmaları gibi bir çok konuyu bu düzeyde göreceksiniz. Almanca A2 Görüntülü Eğitim Setimiz Almanca Temel Düzey İçerisinde yer almaktadır. Tamamı Türkçe anlatımlı adım adım konu anlatımı ve her almanca konusu ile ilgili soru çözümleri ve örnek alıştırmalar set içerisinde yer almaktadır.

Basit ve rutin durumlarda anlaşabilirsiniz. Basit anlatımlarla geldiğiniz yeri, eğitiminizi, yakın çevrenizi ve doğrudan ihtiyaca yönelik durumları anlatabilirsiniz.


Almanca Orta Düzey Eğitimi

Almanca Orta Düzey Eğitimi

Almanca Orta düzey görüntülü eğitim setimiz ile Almanca dilini artık üst seviyesini öğrenmeye başlayacaksınız. Almanca Hazırlık Setimizde konular tamamen Türkçe anlatımlıdır. Öncelikle temel düzey Almanca setimize çok iyi çalışmış olmanız lazım. Temel düzeydeki konuların bir üst seviyesini bu şekilde daha kolay öğrenmeye başlayacaksınız. Setimizde Almanca sözlük çalışması, almanca gramer konularının anlatımı, Almanca öğrenme, Almanca kelimeler, Almanca çeviriler gibi bir çok konuyu Almanca Eğitim setimiz ile öğrenmiş olacaksınız.


Almanca Nasıl Öğrenebilirim

Almanca Nasıl Öğrenebilirim

Almanca öğrenmeye karar verdi iseniz öncelikle almanca tüm kurları kapsayan Almanca Görüntülü Eğitim setimizi almanızı size tavsiye ediyoruz. Almanca Tüm seviyeler görüntülü eğitim setimizde toplam da 25 Görüntülü DVD bulunmaktadır. Bu DVD ler Size Almancayı sıfırdan ileri düzeye kadar öğretecektir. Almanca dilini kurslarda da öğrenebilirisiniz ama kurs bittikten sonra tekrar yapmamanız durumunda kısa bir süre sonra öğrendiklerinizi unutacaksınız ve tekrardan bir kursa gitme ihtiyacı duyacaksınız. Buda hem cebiniz için zararlı hem de öğrenmenizde kalıcı bir sonuç sağlamayacaktır. Ama Almanca Öğreniyorum Eğitim Setimiz ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz şekilde dili öğrenmeye başlayabilirsiniz. 1-2 yıl sonra tekrardan setimiz ile çalışmaya devam edebilir ve unuttuklarınızı öğrenebileceksiniz bunun içinde ek bir maliyete girmeden. Almanca Eğitim Seti tamamen Türkçe anlatımlı olup sizlerin bu dili öğrenmesi için Uzman Dil öğretmenlerimiz tarafından açıklayıcı bir şekilde anlatım gerçekleştirilmiştir.


Neden Almanca Eğitim Seti

Neden Almanca Eğitim Seti

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Almanca Eğitim Seti İle Almanca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

- Hem Konu hem de Konu Soru Çözümleri ve Alıştırmalar Yapılmıştır.

- Gramer, Diyalog, Telaffuz, Örnek Çalışma, Sözcük Çalışması vb...

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Almanca Eğitim Seti A1 + A2 Düzey 18 30 Saat 149,00 TL
Almanca Eğitim Seti B1 + B2 Düzey 7 15 Saat 80,00 TL
TOPLAM 25 45 Saat 229,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.