Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Sayıştay Başkanlığından: DENETÇİ YARDIMCISI ADAYI ALINACAKTIR
2020 ÖSYM Sınav Takviminde Güncelleme!
Adalet Bakanlığı Sınavları

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369474
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 217.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 229.00
 • Havale ile
 • 215.37
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Arapça Görüntülü Eğitim Seti 42 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Arapça Öğreniyorum

Arapça Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Arap Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Arapça Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Arapça Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Arapça Görüntülü Eğitim Seti ile Arapça Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Arapça kurslarına veya Özel Arapça Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Arapça Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Arapça Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Arapça demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Arapça Temel Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey Eğitimi

Arapça Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Arapça eğitimi setimizi satın alınız. Arapça Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 13 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Arapça temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Arapça alfabe, Arapça alfabe okunuşu, Arapça sayılar, Arapça selamlaşma, Arapça yer ve yön tarifi, Arapça meyve ve sebze isimleri, Arapça yeme içme, Arapça saatler, Arapça aylar, Arapça gün isimleri, Arapça mevsim isimleri, Arapça zamanlar vs.. daha bir çok temel Arapça dersi set içerisinde yer almaktadır. Arapça Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Arapça konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Arapça Orta Düzey Eğitimi

Arapça Orta Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Arapça orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 14 dvd yer almaktadır. Orta düzey Arapça konularının tamamı Arapça Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Arapça orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.


Arapça İleri Düzey Eğitimi

Arapça İleri Düzey Eğitimi

Arapça Temel Düzey ve Arapça Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Arapça Dilinin bir kuru olan Arapça İleri Düzey kurunu 13 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Arapça İleri düzey konularının tamamı 13 dvd ile sizlere Arapça İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Arapça zamanlar, Arapça gramer, Arapça telaffuz, Arapça örnek çalışmalar, Arapça alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Arapça İleri düzey eğitim seti ile Arapça diline ait ileri düzey Arapça seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Arapça dilini konuşmaya başlayacaksınız.


Arapça Kelimeler

Arapça Kelimeler

Arapça sözlük ve Arapça kelime çalışması görüntülü eğitim setimiz 2 DVD den oluşmaktadır. En çok kullanılan Arapça kelimler Arapça Hocası tarafından seslendirilmiştir aynı zamanda Arapça kelime manaları da hoca tarafından seslendirilmiştir. Arapça sözcük çalışmaları sesli olarak da ayrıca yapılmıştır.


Arapça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Arapça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Arapça Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Arapça dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Arapça kitaplar, Arapça sözlük, Arapça hikaye kitapları, sesli Arapça, mp3 Arapça, Görüntülü Arapça kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Arapça Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Arapça dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Arapça Temel Düzey

- Arapça Orta Düzey

- Arapça İleri Düzey

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Arapça dilini öğrenmeye başlayacaksınız.

Arapça Öğrenmek Zor mu

Arapça En Çok konuşulan diller arasında 6. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 181 milyon kişi Arapça dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Arapça öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Arapça dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Arapça temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Arapça dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Arapça alfabe, Arapça alfabe yazımı ve okunuşu, Arapça sayılar, Arapça tanışma, Arapça yeme içme, Arapça sebze isimleri, Arapça gramer, Arapça kelimler, Arapça zamanlar vs bir çok Temel Arapça Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Arapça dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Arapça öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Arapça Öğrenme

Arapça dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Arapça kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Arapça Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Arapça eğitim setimiz ile kolay Arapça öğrenmeye başlayacaksınız. Arapça Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Arapçayı öğrenmeye başlayacaktır.Arapça Kursu

Arapça Kursu

Arapça öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Arapça kurslarıdır. Arapça dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Arapça dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Arapça Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Arapça Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


Arapça Özel Ders

Arapça Özel Ders

Arapça dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Arapça özel derstir. Arapça dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Arapça dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Arapça Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Arapça özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Arapça Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Arapça Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Arapça Öğrenmek İstiyorum

Arapça öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Arapça anlatan kitap, en iyi Arapça kurs, en iyi Arapça Kaynak kitap, en iyi Arapça öğretmen, en iyi Arapça eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Arapça dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Arapça görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Arapça öğrenmeye başlamanızdır.

Arapça Öğrenmek Kolay mı

Arapça dilini öğrenmek Arapça Eğitim Setimiz ile çok kolay. Arapça sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Arapçayı öğrenmiş olacaksınız. Arapça Temel Düzey Eğitim setimiz 13 dvd den oluşmaktadır. Temel Arapça'yı 13 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.Kolay Arapça Eğitim Seti 42 DVD

Kolay Arapça Eğitim Seti 42 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Arapça Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Arapça Eğitim Seti Temel Düzey 13 DVD 13 20 Saat 89,00 TL
Arapça Eğitim Seti Orta Düzey14 DVD 14 20 Saat 89,00 TL
Arapça Eğitim Seti İleri Düzey 13 DVD 13 20 Saat 89,00 TL
Arapça Sözcük Çalışması Eğitim Seti 2 DVD 2 4 Saat 29,00 TL
TOPLAM 42 64 Saat 296,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --