Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Sayıştay Başkanlığından: DENETÇİ YARDIMCISI ADAYI ALINACAKTIR
2020 ÖSYM Sınav Takviminde Güncelleme!
Adalet Bakanlığı Sınavları

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Çince Görüntülü Eğitim Seti 28 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Çince Görüntülü Eğitim Seti 28 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Çince Görüntülü Eğitim Seti 28 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369477
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 217.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 229.00
 • Havale ile
 • 215.37
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Çince Görüntülü Eğitim Seti 28 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Görüntülü Çince

Çince Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Rus Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Çince Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Çince Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Çince Görüntülü Eğitim Seti ile Çince Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Çince kurslarına veya Özel Çince Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Çince Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Çince Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Çince demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Çince Temel Düzey Eğitimi

Çince Temel Düzey Eğitimi

Çince Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Çince eğitimi setimizi satın alınız. Çince Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 13 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Çince temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Çince alfabe, Çince alfabe okunuşu, Çince sayılar, Çince selamlaşma, Çince yer ve yön tarifi, Çince meyve ve sebze isimleri, Çince yeme içme, Çince saatler, Çince aylar, Çince gün isimleri, Çince mevsim isimleri, Çince zamanlar vs.. daha bir çok temel Çince dersi set içerisinde yer almaktadır. Çince Hocası Türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Çince konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Çince Orta Düzey Eğitimi

Çince Orta Düzey Eğitimi

Çince Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Çince orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 12 dvd yer almaktadır. Orta düzey Çince konularının tamamı Çince Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Çince orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.


Çince İleri Düzey Eğitimi

Çince İleri Düzey Eğitimi

Çince Temel Düzey ve Çince Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Çince Dilinin bir kuru olan Çince İleri Düzey kurunu 3 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Çince İleri düzey konularının tamamı 3 dvd ile sizlere Çince İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Çince zamanlar, Çince gramer, Çince telaffuz, Çince örnek çalışmalar, Çince alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Çince İleri düzey eğitim seti ile Çince diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Çince seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Çince dilini konuşmaya başlayacaksınız.


Çince Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Çince Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Çince Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Çince dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Çince kitaplar, Çince sözlük, Çince hikaye kitapları, sesli Çince, mp3 Çince, Görüntülü Çince kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Çince Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Çince dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2 ay gibi kısa bir sürede Çince dilini öğreneceksiniz.


Çince Öğrenmek Zor mu

Çince Öğrenmek Zor mu

Çince En Çok konuşulan diller arasında 1. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 1.300.000 kişi Çince dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Çince öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Çince dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Çince temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Çince dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Çince alfabe, Çince alfabe yazımı ve okunuşu, Çince sayılar, Çince tanışma, Çince yeme içme, Çince sebze isimleri, Çince gramer, Çince kelimler, Çince zamanlar vs bir çok Temel Çince Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Çince dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Çince öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay Çince Öğrenme

Kolay Çince Öğrenme

Çince dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Çince kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Çince Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Çince eğitim setimiz ile kolay Çince öğrenmeye başlayacaksınız. Çince Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Çinceyi öğrenmeye başlayacaktır.

Çince Kursu

Çince öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Çince kurslarıdır. Çince dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Çince dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Çince Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Çince Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Çince Özel Ders

Çince dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Çince özel derstir. Çince dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Çince dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Çince Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Çince özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Çince Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Çince Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.Çince Eğitim Seti

Çince Eğitim Seti

Çince Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Çince dilini sizlere öğretmektedir. Çince Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Çince DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Çince Öğrenmek İstiyorum

Çince öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Çince anlatan kitap, en iyi Çince kurs, en iyi Çince Kaynak kitap, en iyi Çince öğretmen, en iyi Çince eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Çince dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Çince görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Çince öğrenmeye başlamanızdır.


Çince Öğrenmek Kolay mı

Çince Öğrenmek Kolay mı

Çince dilini öğrenmek Çince Eğitim Setimiz ile çok kolay. Çince sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Çinceyi öğrenmiş olacaksınız. Çince Temel Düzey Eğitim setimiz 13 dvd den oluşmaktadır. Temel Çince'yi 13 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.

A'dan Z'ye Çince Görüntülü Eğitim Seti

- Çince Başlangıç, Orta, İleri ve İş Düzeyi 28 DVD

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Çince Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Çince Eğitim Seti Temel Düzey 13 DVD 13 25 Saat 89,00 TL
Çince Eğitim Seti Orta Düzey 12 12 25 Saat 89,00 TL
Çince Eğitim Seti İleri Düzey 3 DVD 3 6 Saat 79,00 TL
TOPLAM 28 56 Saat 257,00 TL

uzman kadromuz

 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --