Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Sayıştay Başkanlığından: DENETÇİ YARDIMCISI ADAYI ALINACAKTIR
2020 ÖSYM Sınav Takviminde Güncelleme!
Adalet Bakanlığı Sınavları

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369484
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 265.05
 • Piyasa Fiyatı
 • 279.00
 • Havale ile
 • 262.40
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Fransızca Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 33 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Görüntülü Fransızca Öğrenme

Fransızca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Fransızca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Fransızca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Fransızca Görüntülü Eğitim Seti ile Fransızca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Fransızca kurslarına veya Özel Fransızca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Fransızca Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Fransızca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Fransızca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Fransızca Temel Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey Eğitimi

Fransızca Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Fransızca eğitimi setimizi satın alınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 7 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Fransızca temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Fransızca alfabe, Fransızca alfabe okunuşu, Fransızca sayılar, Fransızca selamlaşma, Fransızca yer ve yön tarifi, Fransızca meyve ve sebze isimleri, Fransızca yeme içme, Fransızca saatler, Fransızca aylar, Fransızca gün isimleri, Fransızca mevsim isimleri, Fransızca zamanlar vs.. daha bir çok temel Fransızca dersi set içerisinde yer almaktadır. Fransızca Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Fransızca konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Fransızca Orta Düzey Eğitimi

Fransızca Orta Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Fransızca orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 11 dvd yer almaktadır. Orta düzey Fransızca konularının tamamı Fransızca Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Fransızca orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.


Fransızca İleri Düzey Eğitimi

Fransızca İleri Düzey Eğitimi

Fransızca Temel Düzey ve Fransızca Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Fransızca Dilinin bir kuru olan Fransızca İleri Düzey kurunu 7 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Fransızca İleri düzey konularının tamamı 7 dvd ile sizlere Fransızca İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Fransızca zamanlar, Fransızca gramer, Fransızca telaffuz, Fransızca örnek çalışmalar, Fransızca alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Fransızca İleri düzey eğitim seti ile Fransızca diline ait ileri düzey Fransızca seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Fransızca dilini konuşmaya başlayacaksınız.


İş Fransızcası Eğitim Seti

İş Fransızcası Eğitim Seti

Fransızca İş Düzeyi görüntülü eğitim setimiz 8 DVD den oluşmaktadır. Fransızca Görüntülü DVD lerde konuları adım adım takip ederek iş düzey Fransızca'nızı geliştirebilirsiniz. Fransızca yazışmalar, Fransızca mektup yazma, Fransızca CV hazırlama, Fransızca Sipariş, Fransızca Fatura, Fransızca Konsolosluk yazışmaları, Fransızca Örnek Metinler, Fransızca Banka İşlemleri vs... bir çok konuyu çok rahat öğreneceksiniz.

Fransızca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Fransızca Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Fransızca dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Fransızca kitaplar, Fransızca sözlük, Fransızca hikaye kitapları, sesli Fransızca, mp3 Fransızca, Görüntülü Fransızca kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Fransızca Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Fransızca dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Fransızca Temel Düzey

- Fransızca Orta Düzey

- Fransızca İleri Düzey

- Fransızca İş Düzeyi

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Fransızca dilini öğrenmeye başlayacaksınız.Fransızca Öğrenmek Zor mu

Fransızca Öğrenmek Zor mu

Fransızca En Çok konuşulan diller arasında 12. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 116 milyon kişi Fransızca dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Fransızca öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Fransızca dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Fransızca temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Fransızca dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Fransızca alfabe, Fransızca alfabe yazımı ve okunuşu, Fransızca sayılar, Fransızca tanışma, Fransızca yeme içme, Fransızca sebze isimleri, Fransızca gramer, Fransızca kelimler, Fransızca zamanlar vs bir çok Temel Fransızca Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Fransızca dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Fransızca öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay Fransızca Öğrenme

Kolay Fransızca Öğrenme

Fransızca dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Fransızca kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Fransızca Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Fransızca eğitim setimiz ile kolay Fransızca öğrenmeye başlayacaksınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Fransızcayı öğrenmeye başlayacaktır.

Fransızca Kursu

Fransızca öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Fransızca kurslarıdır. Fransızca dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Fransızca dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Fransızca Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Fransızca Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


Fransızca Özel Ders

Fransızca Özel Ders

Fransızca dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Fransızca özel derstir. Fransızca dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Fransızca dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Fransızca Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Fransızca özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Fransızca Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Fransızca Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Fransızca Öğrenmek İstiyorum

Fransızca öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Fransızca anlatan kitap, en iyi Fransızca kurs, en iyi Fransızca Kaynak kitap, en iyi Fransızca öğretmen, en iyi Fransızca eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Fransızca dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Fransızca görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Fransızca öğrenmeye başlamanızdır.

Fransızca Öğrenmek Kolay mı

Fransızca dilini öğrenmek Fransızca Eğitim Setimiz ile çok kolay. Fransızca sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Fransızcayı öğrenmiş olacaksınız. Fransızca Temel Düzey Eğitim setimiz 7 dvd den oluşmaktadır. Temel Fransızca'yı 7 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.Kolay Fransızca Eğitim Seti 33 DVD

Kolay Fransızca Eğitim Seti 33 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Fransızca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Fransızca Temel Düzey Eğitim Seti 7 DVD 7 15 Saat 89,00 TL
Fransızca Orta Düzey Eğitim Seti 11 DVD 11 20 Saat 89,00 TL
Fransızca İleri Düzey Eğitim Seti 7 DVD 7 15 Saat 89,00 TL
İş Fransızcası Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD 8 15 Saat 89,00 TL
TOPLAM 33 65 Saat 356,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --