Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Sayıştay Başkanlığından: DENETÇİ YARDIMCISI ADAYI ALINACAKTIR
2020 ÖSYM Sınav Takviminde Güncelleme!
Adalet Bakanlığı Sınavları

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Hollandaca Görüntülü Eğitim Seti 17 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Hollandaca Görüntülü Eğitim Seti 17 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Hollandaca Görüntülü Eğitim Seti 17 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 151.05
 • Piyasa Fiyatı
 • 159.00
 • Havale ile
 • 149.54
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Hollandaca Görüntülü Eğitim Seti 17 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Görüntülü Hollandaca

Hollandaca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Batı Dilleri ve Edebiyatı Bölümü mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Hollandaca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Hollandaca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Hollandaca Görüntülü Eğitim Seti ile Hollandaca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Hollandaca kurslarına veya Özel Hollandaca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Hollandaca Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Hollandaca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Hollandaca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Hollandaca Temel Düzey Eğitimi

Hollandaca Temel Düzey Eğitimi

Hollandaca Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Hollandaca eğitimi setimizi satın alınız. Hollandaca Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 5 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Hollandaca temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Hollandaca alfabe, Hollandaca alfabe okunuşu, Hollandaca sayılar, Hollandaca selamlaşma, Hollandaca yer ve yön tarifi, Hollandaca meyve ve sebze isimleri, Hollandaca yeme içme, Hollandaca saatler, Hollandaca aylar, Hollandaca gün isimleri, Hollandaca mevsim isimleri, Hollandaca zamanlar vs.. daha bir çok temel Hollandaca dersi set içerisinde yer almaktadır. Hollandaca Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Hollandaca konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Hollandaca Orta Düzey Eğitimi

Hollandaca Orta Düzey Eğitimi

Hollandaca Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Hollandaca orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 7 dvd yer almaktadır. Orta düzey Hollandaca konularının tamamı Hollandaca Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Hollandaca orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.


Hollandaca İleri Düzey Eğitimi

Hollandaca İleri Düzey Eğitimi

Hollandaca Temel Düzey ve Hollandaca Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Hollandaca Dilinin bir kuru olan Hollandaca İleri Düzey kurunu 5 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Hollandaca İleri düzey konularının tamamı 5 dvd ile sizlere Hollandaca İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Hollandaca zamanlar, Hollandaca gramer, Hollandaca telaffuz, Hollandaca örnek çalışmalar, Hollandaca alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Hollandaca İleri düzey eğitim seti ile Hollandaca diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Hollandaca seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Hollandaca dilini konuşmaya başlayacaksınız.


Hollandaca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Hollandaca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Hollandaca Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Hollandaca dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Hollandaca kitaplar, Hollandaca sözlük, Hollandaca hikaye kitapları, sesli Hollandaca, mp3 Hollandaca, Görüntülü Hollandaca kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Hollandaca Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Hollandaca dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Hollandaca Temel Düzey

- Hollandaca Orta Düzey

- Hollandaca İleri Düzey

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Hollandaca dilini öğrenmeye başlayacaksınız.


Hollandaca Öğrenmek Zor mu

Hollandaca Öğrenmek Zor mu

Hollandaca Çok konuşulan diller arasında yer almaktadır. Yaklaşık. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Hollandaca öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Hollandaca dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Hollandaca temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Hollandaca dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Hollandaca alfabe, Hollandaca alfabe yazımı ve okunuşu, Hollandaca sayılar, Hollandaca tanışma, Hollandaca yeme içme, Hollandaca sebze isimleri, Hollandaca gramer, Hollandaca kelimler, Hollandaca zamanlar vs bir çok Temel Hollandaca Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Hollandaca dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Hollandaca öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Hollandaca Öğrenme

Hollandaca dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Hollandaca kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Hollandaca Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Hollandaca eğitim setimiz ile kolay Hollandaca öğrenmeye başlayacaksınız. Hollandaca Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Hollandacayı öğrenmeye başlayacaktır.

Hollandaca Kursu

Hollandaca öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Hollandaca kurslarıdır. Hollandaca dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Hollandaca dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Hollandaca Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Hollandaca Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


Hollandaca Özel Ders

Hollandaca dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Hollandaca özel derstir. Hollandaca dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Hollandaca dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Hollandaca Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Hollandaca özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Hollandaca Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Hollandaca Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.Hollandaca Öğrenmek İstiyorum

Hollandaca Öğrenmek İstiyorum

Hollandaca öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Hollandaca anlatan kitap, en iyi Hollandaca kurs, en iyi Hollandaca Kaynak kitap, en iyi Hollandaca öğretmen, en iyi Hollandaca eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Hollandaca dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Hollandaca görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Hollandaca öğrenmeye başlamanızdır.

Hollandaca Öğrenmek Kolay mı

Hollandaca dilini öğrenmek Hollandaca Eğitim Setimiz ile çok kolay. Hollandaca sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Hollandacayı öğrenmiş olacaksınız. Hollandaca Temel Düzey Eğitim setimiz 5 dvd den oluşmaktadır. Temel Hollandaca'yı 5 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.


Kolay Hollandaca Eğitim Seti Düzey 17 DVD

Kolay Hollandaca Eğitim Seti Düzey 17 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Hollandaca başlangıç, orta ve ileri düzey eğitimleri

- Hollandaca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Hollandaca Temel Düzey Eğitim Seti 5 DVD 5 10 Saat 79,00 TL
Hollandaca Orta Düzey Eğitim Seti 7 DVD 7 10 Saat 89,00 TL
Hollandaca İleri Düzey Eğitim Seti 5 DVD 5 10 Saat 79,00 TL
TOPLAM 17 30 Saat 247,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --