Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

2021 Adli-İdari Hakimlik Sınavı

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

İspanyolca Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
İspanyolca Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"İspanyolca Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369498
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 84.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 89.00
 • Havale ile
 • 83.70
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
İspanyolca Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD Görüntülü Dershane Yayınları


İspanyolca Öğreniyorum

İspanyolca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Batı Dilleri ve Edebiyatı Bölümü mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında İspanyolca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile İspanyolca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. İspanyolca Görüntülü Eğitim Seti ile İspanyolca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde İspanyolca kurslarına veya Özel İspanyolca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. İspanyolca Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

İspanyolca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. İspanyolca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.İspanyolca Temel Düzey Eğitimi

İspanyolca Temel Düzey Eğitimi

İspanyolca Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle İspanyolca eğitimi setimizi satın alınız. İspanyolca Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 8 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. İspanyolca temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. İspanyolca alfabe, İspanyolca alfabe okunuşu, İspanyolca sayılar, İspanyolca selamlaşma, İspanyolca yer ve yön tarifi, İspanyolca meyve ve sebze isimleri, İspanyolca yeme içme, İspanyolca saatler, İspanyolca aylar, İspanyolca gün isimleri, İspanyolca mevsim isimleri, İspanyolca zamanlar vs.. daha bir çok temel İspanyolca dersi set içerisinde yer almaktadır. İspanyolca Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. İspanyolca konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


İspanyolca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

İspanyolca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

İspanyolca Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle İspanyolca dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. İspanyolca kitaplar, İspanyolca sözlük, İspanyolca hikaye kitapları, sesli İspanyolca, mp3 İspanyolca, Görüntülü İspanyolca kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü İspanyolca Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar İspanyolca dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- İspanyolca Temel Düzey

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede İspanyolca dilini öğrenmeye başlayacaksınız.


İspanyolca Öğrenmek Zor mu

İspanyolca Öğrenmek Zor mu

İspanyolca En Çok konuşulan diller arasında 3. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 266 milyon kişi İspanyolca dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı İspanyolca öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. İspanyolca dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu İspanyolca temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. İspanyolca dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. İspanyolca alfabe, İspanyolca alfabe yazımı ve okunuşu, İspanyolca sayılar, İspanyolca tanışma, İspanyolca yeme içme, İspanyolca sebze isimleri, İspanyolca gramer, İspanyolca kelimler, İspanyolca zamanlar vs bir çok Temel İspanyolca Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. İspanyolca dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra İspanyolca öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay İspanyolca Öğrenme

Kolay İspanyolca Öğrenme

İspanyolca dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun İspanyolca kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe İspanyolca Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. İspanyolca eğitim setimiz ile kolay İspanyolca öğrenmeye başlayacaksınız. İspanyolca Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden İspanyolcayı öğrenmeye başlayacaktır.

İspanyolca Kursu

İspanyolca öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan İspanyolca kurslarıdır. İspanyolca dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman İspanyolca dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. İspanyolca Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. İspanyolca Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


İspanyolca Özel Ders

İspanyolca Özel Ders

İspanyolca dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride İspanyolca özel derstir. İspanyolca dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes İspanyolca dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik İspanyolca Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve İspanyolca özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı İspanyolca Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. İspanyolca Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.


İspanyolca Temel Eğitim Seti

İspanyolca Temel Eğitim Seti

İspanyolca Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye İspanyolca dilini sizlere öğretmektedir. İspanyolca Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. İspanyolca DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz. İspanyolca kelimeler, İspanyolca cümleler, İspanyolca gramer gibi aşamaları tek tek öğreneceksiniz.


İspanyolca Öğrenmek İstiyorum

İspanyolca Öğrenmek İstiyorum

İspanyolca öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel İspanyolca anlatan kitap, en iyi İspanyolca kurs, en iyi İspanyolca Kaynak kitap, en iyi İspanyolca öğretmen, en iyi İspanyolca eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile İspanyolca dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz İspanyolca görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen İspanyolca öğrenmeye başlamanızdır.

İspanyolca Öğrenmek Kolay mı

İspanyolca dilini öğrenmek İspanyolca Eğitim Setimiz ile çok kolay. İspanyolca sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda İspanyolcayı öğrenmiş olacaksınız. İspanyolca Temel Düzey Eğitim setimiz 8 dvd den oluşmaktadır. Temel İspanyolca'yı 8 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.


Kolay İspanyolca Eğitim Seti Temel Düzey 8 DVD

Kolay İspanyolca Eğitim Seti Temel Düzey 8 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- İspanyolca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --