Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Sayıştay Başkanlığından: DENETÇİ YARDIMCISI ADAYI ALINACAKTIR
2020 ÖSYM Sınav Takviminde Güncelleme!
Adalet Bakanlığı Sınavları

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Japonca Görüntülü Eğitim Seti 26 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Japonca Görüntülü Eğitim Seti 26 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Japonca Görüntülü Eğitim Seti 26 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369478
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 217.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 229.00
 • Havale ile
 • 215.37
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Japonca Görüntülü Eğitim Seti 26 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Görüntülü Japonca

Japonca Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz  Doğu Dilleri ve Edebiyatı Bölümü mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Japonca Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Japonca Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Japonca Görüntülü Eğitim Seti ile Japonca Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Japonca kurslarına veya Özel Japonca Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Japonca Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Japonca Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Japonca demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Japonca Temel Düzey Eğitimi

Japonca Temel Düzey Eğitimi

Japonca Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Japonca eğitimi setimizi satın alınız. Japonca Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 14 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Japonca temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Japonca alfabe, Japonca alfabe okunuşu, Japonca sayılar, Japonca selamlaşma, Japonca yer ve yön tarifi, Japonca meyve ve sebze isimleri, Japonca yeme içme, Japonca saatler, Japonca aylar, Japonca gün isimleri, Japonca mevsim isimleri, Japonca zamanlar vs.. daha bir çok temel Japonca dersi set içerisinde yer almaktadır. Japonca Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Japonca konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Japonca Orta Düzey Eğitimi

Japonca Orta Düzey Eğitimi

Japonca Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Japonca orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 9 dvd yer almaktadır. Orta düzey Japonca konularının tamamı Japonca Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Japonca orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.


Japonca İleri Düzey Eğitimi

Japonca İleri Düzey Eğitimi

Japonca Temel Düzey ve Japonca Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Japonca Dilinin bir kuru olan Japonca İleri Düzey kurunu 3 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Japonca İleri düzey konularının tamamı 3 dvd ile sizlere Japonca İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Japonca zamanlar, Japonca gramer, Japonca telaffuz, Japonca örnek çalışmalar, Japonca alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Japonca İleri düzey eğitim seti ile Japonca diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Japonca seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Japonca dilini konuşmaya başlayacaksınız.


Japonca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Japonca Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Japonca Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Japonca dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Japonca kitaplar, Japonca sözlük, Japonca hikaye kitapları, sesli Japonca, mp3 Japonca, Görüntülü Japonca kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Japonca Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Japonca dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

- Japonca Temel Düzey

- Japonca Orta Düzey

- Japonca İleri Düzey

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2-3 ay gibi kısa bir sürede Japonca dilini öğrenmeye başlayacaksınız.

Japonca Öğrenmek Zor mu

Japonca Çok konuşulan diller arasında yer almaktadır. Yaklaşık. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Japonca öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Japonca dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Japonca temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Japonca dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Japonca alfabe, Japonca alfabe yazımı ve okunuşu, Japonca sayılar, Japonca tanışma, Japonca yeme içme, Japonca sebze isimleri, Japonca gramer, Japonca kelimler, Japonca zamanlar vs bir çok Temel Japonca Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Japonca dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Japonca öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.

Kolay Japonca Öğrenme

Japonca dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Japonca kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Japonca Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Japonca eğitim setimiz ile kolay Japonca öğrenmeye başlayacaksınız. Japonca Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Japoncayı öğrenmeye başlayacaktır.Japonca Kursu

Japonca Kursu

Japonca öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Japonca kurslarıdır. Japonca dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Japonca dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Japonca Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Japonca Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


Japonca Özel Ders

Japonca Özel Ders

Japonca dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Japonca özel derstir. Japonca dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Japonca dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Japonca Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Japonca özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Japonca Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Japonca Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Japonca Temel Eğitim Seti

Japonca Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Japonca dilini sizlere öğretmektedir. Japonca Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Japonca DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz. Japonca kelimeler, Japonca cümleler, Japonca gramer gibi aşamaları tek tek öğreneceksiniz.


Japonca Öğrenmek Kolay mı

Japonca Öğrenmek Kolay mı

Japonca dilini öğrenmek Japonca Eğitim Setimiz ile çok kolay. Japonca sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Japoncayı öğrenmiş olacaksınız. Japonca Temel Düzey Eğitim setimiz 14 dvd den oluşmaktadır. Temel Japonca'yı 14 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.

Kolay Japonca Eğitim Seti  26 DVD

- Özel  Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Japonca başlangıç, orta ve ileri düzey eğitimleri

- Japonca Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Japonca Eğitim Seti Temel Düzey 14 DVD 14 25 Saat 89,00 TL
Japonca Eğitim Seti Orta Düzey 9 DVD 9 18 Saat 89,00 TL
Japonca Eğitim Seti İleri Düzey 3 DVD 3 7 Saat 79,00 TL
TOPLAM 26 50 Saat 257,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --