Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

Son İncelenen Ürünler

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Kürtçe Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 9 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Kürtçe Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 9 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Kürtçe Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 9 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369522
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 84.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 89.00
 • Havale ile
 • 83.70
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Kürtçe Temel Düzey Görüntülü Eğitim Seti 9 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Görüntülü Kürtçe

Kürtçe Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Kürtçe Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Kürtçe Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti ile Kürtçe Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Kürtçe kurslarına veya Özel Kürtçe Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Kürtçe Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzeyinden oluşmaktadır.

Kürtçe Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Kürtçe demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Kürtçe Temel Düzey Eğitimi

Kürtçe Temel Düzey Eğitimi

Kürtçe Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Kürtçe eğitimi setimizi satın alınız. Kürtçe Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 9 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. Kürtçe temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. Kürtçe alfabe, Kürtçe alfabe okunuşu, Kürtçe sayılar, Kürtçe selamlaşma, Kürtçe yer ve yön tarifi, Kürtçe meyve ve sebze isimleri, Kürtçe yeme içme, Kürtçe saatler, Kürtçe aylar, Kürtçe gün isimleri, Kürtçe mevsim isimleri, Kürtçe zamanlar vs.. daha bir çok temel Kürtçe dersi set içerisinde yer almaktadır. Kürtçe Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Kürtçe konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.


Kürtçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Kürtçe Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Kürtçe Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Kürtçe dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Kürtçe kitaplar, Kürtçe sözlük, Kürtçe hikaye kitapları, sesli Kürtçe, mp3 Kürtçe, Görüntülü Kürtçe kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Kürtçe Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Kürtçe dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz. Temel Düzey Kürtçe Eğitimini tamamladıktan sonra internetten kürtçe şarkılar dinleyin, kürtçe radyoları takip edin, kürtçe sözlükten kelime ezberleyin, kürtçe sözler öğrenin vs. Bu şekilde Kürtçe dilini çok rahat pekiştirerek öğreneceksiniz.

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2 ay gibi kısa bir sürede Kürtçe dilini öğreneceksiniz.


Kürtçe Öğrenmek Zor mu

Kürtçe Öğrenmek Zor mu

Türkiye ve Irak, Suriye vs. ile iş ilişkilerinden dolayı Kürtçe öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Kürtçe dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Kürtçe temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Kürtçe dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Kürtçe alfabe, Kürtçe alfabe yazımı ve okunuşu, Kürtçe sayılar, Kürtçe tanışma, Kürtçe yeme içme, Kürtçe sebze isimleri, Kürtçe gramer, Kürtçe kelimler, Kürtçe zamanlar vs bir çok Temel Kürtçe Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Kürtçe dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Kürtçe öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay Kürtçe Öğrenme

Kolay Kürtçe Öğrenme

Kürtçe dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Kürtçe kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Kürtçe Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Kürtçe eğitim setimiz ile kolay Kürtçe öğrenmeye başlayacaksınız. Kürtçe Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Kürtçeyi öğrenmeye başlayacaktır.


Kürtçe Kursu

Kürtçe Kursu

Kürtçe öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Kürtçe kurslarıdır. Kürtçe dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Kürtçe dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Kürtçe Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Kürtçe Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Kürtçe Özel Ders

Kürtçe dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Kürtçe özel derstir. Kürtçe dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Kürtçe dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Kürtçe Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Kürtçe özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Kürtçe Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Kürtçe Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Kürtçe Eğitim Seti

Kürtçe Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Kürtçe dilini sizlere öğretmektedir. Kürtçe Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Kürtçe DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.Kürtçe Öğrenmek İstiyorum

Kürtçe Öğrenmek İstiyorum

Kürtçe öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Kürtçe anlatan kitap, en iyi Kürtçe kurs, en iyi Kürtçe Kaynak kitap, en iyi Kürtçe öğretmen, en iyi Kürtçe eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Kürtçe dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Kürtçe görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Kürtçe öğrenmeye başlamanızdır.

Kürtçe Öğrenmek Kolay mı

Kürtçe dilini öğrenmek Kürtçe Eğitim Setimiz ile çok kolay. Kürtçe sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Kürtçeyi öğrenmiş olacaksınız. Kürtçe Temel Düzey Eğitim setimiz 9 dvd den oluşmaktadır. Temel Kürtçe'yi 9 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.


A'dan Z'ye Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti Temel düzey

A'dan Z'ye Kürtçe Görüntülü Eğitim Seti Temel düzey

- Kürtçe Başlangıç Düzeyi 9 DVD

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Kürtçe Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --