Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre

Ödeme Seçenekeleri

Son Tekrar Soru Bankası

Adli Hakimlik Kampı

İdari Hakimlik Kampı

Konsensus KPSS Soru

Konsensus Adli-İdari Soru

Külliyat Adli Hakimlik Soru

Külliyat İdari Hakimlik Soru

Hocasından Ders Notları

KPSS A Hukuk Konu

Muhasebat

Bahtiyar Akyılmaz Kitapları

Kaymakamlık Kampı

Haberler

2021 Adli-İdari Hakimlik Sınavı

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944370021
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 522.50
 • Piyasa Fiyatı
 • 550.00
 • Havale ile
 • 517.28
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
LYS Tüm Dersler Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti 133 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

LYS Soru Çözümleri

LYS Çözümlü Soru Bankası Görüntülü Eğitim Setimiz ÖSYM Müfredatına göre hazırlanmış bir settir. LYS Çözümlü Soru Bankası Görsel Eğitim Seti uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış sorular ve bu soruların çözümlerinin yer aldığı bir settir. Konu Anlatımları sorular üzerinden özet şeklindedir.

ÖSYM Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

LYS Matematik Soru Çözümleri

LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Matematik Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Matematik dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Matematik hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Matematik konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda matematik sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Matematik Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Matematik Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Geometri Soru Çözümleri

LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Geometri Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Geometri dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Geometri hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Geometri konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Geometri sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Geometri Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Geometri Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Fizik Soru Çözümleri

LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Fizik Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Fizik dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Fizik hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Fizik konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Fizik sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Fizik Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Fizik Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Kimya Soru Çözümleri

LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Kimya Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Kimya dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Kimya hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Kimya konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Kimya sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Kimya Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Kimya Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Biyoloji Soru Çözümleri

LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Biyoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Biyoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Biyoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Biyoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Biyoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Biyoloji Konu Anlatım Setini ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Biyoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Edebiyat Soru Çözümleri

LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Edebiyat Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Edebiyat dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Edebiyat hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Edebiyat konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Edebiyat sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Edebiyat Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Edebiyat Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Tarih Soru Çözümleri

LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Tarih Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Tarih dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Tarih hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Tarih konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Tarih sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Tarih Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Tarih Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Coğrafya Soru Çözümleri

LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Coğrafya Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Coğrafya dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Coğrafya hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Coğrafya konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Coğrafya sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Coğrafya Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Coğrafya Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Psikoloji Soru Çözümleri

LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Psikoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Psikoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Psikoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Psikoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Psikoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Psikoloji Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Psikoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Sosyoloji Soru Çözümleri

LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Sosyoloji Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Sosyoloji dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Sosyoloji hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Sosyoloji konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Sosyoloji sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Sosyoloji Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Sosyoloji Rehberlik DVD'si Hediyelidir.


LYS Mantık Soru Çözümleri

LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası Alanında Uzman Mantık Hocası tarafından hazırlanmıştır. Özel ders ve özel kurstan daha kapsamlı bir set olup LYS Mantık dersindeki eksiklerinizi tamamen gidermiş olacaksınız. LYS Mantık hocası tarafından hazırlanan özgün sorular detaylı bir şekilde çözülmektedir. LYS Mantık konuları soru çözümleri esnasında özet olarak anlatılarak hem konuya hakimiyeti hem de soru çözümlerine hakimiyeti sağlamaktadır. LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası Eğitim Seti İle soru çözme tekniklerini öğrenmiş olacaksınız ve sınavınızda Mantık sorularını çözerken zorlanmayacaksınız. LYS Mantık Konu Anlatım Seti ayrıca alabilir ve konulara tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. LYS Mantık Rehberlik DVD'si Hediyelidir.LYS Çözümlü Soru Banaksı Tüm Dersler ve LYS Özet Konu Anlatımı

LYS Çözümlü Soru Banaksı Tüm Dersler ve LYS Özet Konu Anlatımı

- ÖSYM LYS Müfredatına Uygundur.

- Stüdyo ortamında yeni teknoloji kullanılarak 3 farklı kamera açısı ile çekimler yapılmıştır. Çekim kalitesi full HD

- LYS eğitim seti güncel olarak hazırlanmıştır.

- LYS eğitim seti temel konularından başlayarak müfredatın zor konularına kadar işlendiği için her sınav adayı rahat bir şekilde hazırlanabilmektedir.

- Detaylı soru çözümleri sayesinde soru çözme beceriniz gelişecek ve soru çözme mantığını yakalamış olacaksınız. Soru çözülürken özet konular anlatıldığı için hızlı konu tekrarı da sağlamış olacaksınız.

- Hocalarımız dersleri anlatırken LYS özel ders düzeyinde kapsamlı bir şekilde anlatmışlardır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası 15 18 Saat 50,00 TL
LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası 16 18 Saat 50,00 TL
LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası 16 18 Saat 50,00 TL
LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası 12 15 Saat 50,00 TL
LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası 18 22 Saat 50,00 TL
LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası 11 14 Saat 50,00 TL
LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası 17 22 Saat 50,00 TL
LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası 10 14 Saat 50,00 TL
LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası 6 9 Saat 50,00 TL
LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası 5 7 Saat 50,00 TL
LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası 7 10 Saat 50,00 TL
TOPLAM 133 167 Saat 550,00 TL
 • Baskı Tarihi
 • 2015
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --