Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

2021 Adli-İdari Hakimlik Sınavı

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Rusça Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 36 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Rusça Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 36 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Rusça Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 36 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369496
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 265.05
 • Piyasa Fiyatı
 • 279.00
 • Havale ile
 • 262.40
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Rusça Görüntülü Eğitim Seti (Başlangıç, Orta, İleri, İş Düzey) 36 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Rusça Öğreniyorum

Rusça Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Rus Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Rusça Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Rusça Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Rusça Görüntülü Eğitim Seti ile Rusça Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Rusça kurslarına veya Özel Rusça Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Rusça Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Rusça Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Rusça demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.Rusça Temel Düzey Eğitimi

Rusça Temel Düzey Eğitimi

Rusça Öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Rusça eğitimi setimizi satın alınız. Rusça Temel Düzey Eğitim Setini aldığınız zaman set içerisinde size 11 DVD'den oluşan bir paket gelmektedir. rusça temel düzey konuları dvd içerisinde adım adım anlatılmıştır. rusça alfabe, Rusça alfabe okunuşu, Rusça sayılar, Rusça selamlaşma, Rusça yer ve yön tarifi, Rusça meyve ve sebze isimleri, Rusça yeme içme, Rusça saatler, Rusça aylar, Rusça gün isimleri, Rusça mevsim isimleri, Rusça zamanlar vs.. daha bir çok temel Rusça dersi set içerisinde yer almaktadır. Rusça Hocası türkçe anlatımı ile sizlere adım adım konuları yazarak anlatıyor. Rusça konuları ile ilgili alıştırmalar ve bol örnekleri sizlere sunmaktadır.

Rusça Orta Düzey Eğitimi

Rusça Temel Düzey eğitim setimizi bitirdikten sonraki kur olan Rusça orta düzey eğitim seti içerisinde toplamda 14 dvd yer almaktadır. Orta düzey Rusça konularının tamamı Rusça Öğretmeni tarafından adım adım tahtaya yazarak ve alıştırmalar örnekler eşliğinde sizi orta düzey kuruna en güzel şekilde hazırlamaktadır. DVD lerdeki konuları tekrar tekrar not alarak izleyiniz. Bu şekilde hem hoca eşliğinde pratik yapmış olacaksınız ve aynı zamanda temel düzeydeki eğitiminiz ile Rusça orta düzeyi çok kolay öğrenmiş olacaksınız.Rusça İleri Düzey Eğitimi

Rusça İleri Düzey Eğitimi

Rusça Temel Düzey ve Rusça Orta Düzey Eğitimi tamamladıktan sonra Rusça Dilinin bir kuru olan Rusça İleri Düzey kurunu 5 DVD olarak set içerisinde göreceksiniz. Rusça İleri düzey konularının tamamı 5 dvd ile sizlere Rusça İleri Düzey Hocası adım adım anlatmaktadır. Rusça zamanlar, Rusça gramer, Rusça telaffuz, Rusça örnek çalışmalar, Rusça alıştırma ve örnekleri adıma adım öğreneceksiniz. Rusça İleri düzey eğitim seti ile Rusça diline ait başlangıç, orta ve ileri düzey Rusça seviyelerini öğrenmiş olacaksınız ve artık çok rahat kendi kendinize Rusça dilini konuşmaya başlayacaksınız.


Rusça İş Düzeyi Eğitimi

Rusça İş Düzeyi Eğitimi

Rusça dilinin son kuru olan düzeydir. İş düzeyi Rusça yaşamınızda özellikle iş alanında sizlere çok büyük fayda sağlayacak bir kurdur. İş Rusçası Eğitim Setimiz ile sizlere bu eğitimi sağlamaktayız. İş Rusçası öğrendiğiniz zaman hem çalıştığınız kurumda hem de yurtdışı iş seyahatlerinizde çok büyük avantajlar sağlayacaksınız. Rusça iş yazışmaları, e-mail yazımı, resmi kurumlara belge gönderme kuralları, sipariş işlemleri, Rusça banka işlemleri, vs.. bir çok konuyu öğreneceksiniz.


Rusça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Rusça Dilini Ne kadar Sürede Öğrenebilirim?

Rusça Dilini öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle Rusça dilini anlatan bir kaynak almanız lazım. Rusça kitaplar, Rusça sözlük, Rusça hikaye kitapları, sesli Rusça, mp3 Rusça, Görüntülü Rusça kaynaklarından faydalanabilirisiniz. Görüntülü Akademi Yayınları olarak sizlere Görüntülü Rusça Eğitim setini tavsiye ediyoruz. Sıfırdan ileri düzeye kadar Rusça dilini ünite ünite öğreneceksiniz. Eğitim seti içindeki örnek konu alıştırmaları ile konuları pekiştireceksiniz.

Günlük 1 saatlik çalışma ile 2 ay gibi kısa bir sürede Rusça dilini öğreneceksiniz.


Rusça Öğrenmek Zor mu

Rusça Öğrenmek Zor mu

Rusça En Çok konuşulan diller arasında 9. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 158 milyon kişi Rusça dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Rusça öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Rusça dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Rusça temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Rusça dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Rusça alfabe, Rusça alfabe yazımı ve okunuşu, Rusça sayılar, Rusça tanışma, Rusça yeme içme, Rusça sebze isimleri, Rusça gramer, Rusça kelimler, Rusça zamanlar vs bir çok Temel Rusça Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Rusça dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Rusça öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay Rusça Öğrenme

Kolay Rusça Öğrenme

Rusça dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Rusça kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Rusça Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Rusça eğitim setimiz ile kolay Rusça öğrenmeye başlayacaksınız. Rusça Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Rusçayı öğrenmeye başlayacaktır.

Rusça Kursu

Rusça öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Rusça kurslarıdır. Rusça dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Rusça dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Rusça Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Rusça Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.

Rusça Özel Ders

Rusça dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Rusça özel derstir. Rusça dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Rusça dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Rusça Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Rusça özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Rusça Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Rusça Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.

Rusça Eğitim Seti

Rusça Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Rusça dilini sizlere öğretmektedir. Rusça Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Rusça DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.Rusça Öğrenmek İstiyorum

Rusça Öğrenmek İstiyorum

Rusça öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Rusça anlatan kitap, en iyi Rusça kurs, en iyi Rusça Kaynak kitap, en iyi Rusça öğretmen, en iyi Rusça eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Rusça dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Rusça görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Rusça öğrenmeye başlamanızdır.


A'dan Z'ye Rusça Görüntülü Eğitim Seti

A'dan Z'ye Rusça Görüntülü Eğitim Seti

- Rusça Başlangıç, Orta, İleri ve İş Düzeyi 36 DVD

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Rusça Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

SET İÇERİSİNDE BULUNAN DERSLER DVD SAYISI DERS SÜRESİ SET ÜCRETİ
Rusça Temel Düzey Eğitim Seti 11 DVD 11 20 Saat 89,00 TL
Rusça Orta Düzey Eğitim Seti 14 DVD 14 25 Saat 89,00 TL
Rusça İleri Düzey Eğitim Seti 5 DVD 5 10 Saat 89,00 TL
Rusça İş Düzeyi Eğitim Seti 6 DVD 6 10 Saat 89,00 TL
TOPLAM 36 65 Saat 356,00 TL

uzman kadromuz
 
 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --