Yayınevleri

Tüm Kategoriler

Üye Girişi

E-Posta
Şifre
  Ödeme Seçenekeleri
  Son Tekrar Soru Bankası
  Adli Hakimlik Kampı
  İdari Hakimlik Kampı
  Konsensus KPSS Soru
  Konsensus Adli-İdari Soru
  Külliyat Adli Hakimlik Soru
  Külliyat İdari Hakimlik Soru
  Hocasından Ders Notları
  KPSS A Hukuk Konu
  Muhasebat
  Bahtiyar Akyılmaz Kitapları
  Kaymakamlık Kampı

Haberler

2021 Adli-İdari Hakimlik Sınavı

Bayi Girişi

Bayi E-Posta
Bayi Kodu
Bayi Şifre

Rusça İş Düzeyi Görüntülü Eğitim Seti 6 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Rusça İş Düzeyi Görüntülü Eğitim Seti 6 DVD Görüntülü Dershane Yayınları

"Rusça İş Düzeyi Görüntülü Eğitim Seti 6 DVD Görüntülü Dershane Yayınları"

869944369479
 • Ürün İndirimli Fiyatı
 • 84.55
 • Piyasa Fiyatı
 • 89.00
 • Havale ile
 • 83.70
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Satılan Adet Miktarı
 • 0
 • Yazar
 • Komisyon
Stokta Yoktur
Favori Ürünlerinize Ekleyin


Özellikler
Taksitler
İlgiliÜrünler
Rusça İş Düzeyi Görüntülü Eğitim Seti 6 DVD Görüntülü Dershane Yayınları
 

Rusça Eğitimi

Rusça Eğitim Seti'ni hazırlayan öğretmenimiz Rus Dili ve Edebiyatı mezunu olup bu alanda yıllardır özel ders ve yabancı dil kurslarında Rusça Öğretmenliği yapmaktadır. Birikim ve tecrübesi ile Rusça Dilini sizlere en pratik yolu izleyerek anlatmaktadır. Rusça Görüntülü Eğitim Seti ile Rusça Dilini öğrenmek artık çok kolay olacaktır. Uzman öğretmenlerimizin anlatımı sayesinde Rusça kurslarına veya Özel Rusça Dersi Almanıza gerek kalmayacaktır. Rusça Eğitimi Seti başlangıç, orta ve ileri düzey ile iş düzeyinden oluşmaktadır.

Rusça Dersi HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Rusça demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Görüntülü Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.İş Rusçası Eğitim Seti

İş Rusçası Eğitim Seti

Rusça İş Düzeyi görüntülü eğitim setimiz 6 DVD den oluşmaktadır. Rusça Görüntülü DVD lerde konuları adım adım takip ederek iş düzey Rusça'nızı geliştirebilirsiniz. Rusça yazışmalar, Rusça mektup yazma, Rusça CV hazırlama, Rusça Sipariş, Rusça Fatura, Rusça Konsolosluk yazışmaları, Rusça Örnek Metinler, Rusça Banka İşlemleri vs... bir çok konuyu çok rahat öğreneceksiniz.


Rusça Öğrenmek Zor mu

Rusça Öğrenmek Zor mu

Rusça En Çok konuşulan diller arasında 9. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 158 milyon kişi Rusça dilini konuşmaktadır. Özellikle Türkiye ile iş ilişkilerinden dolayı Rusça öğrenmek sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Rusça dilini öğrenmek zor sayılsa da bu zorluğu Rusça temel düzey eğitim setimiz ile kolaylaştırıyoruz. Rusça dilini sizde çok rahat bir şekilde öğreneceksiniz. Rusça alfabe, Rusça alfabe yazımı ve okunuşu, Rusça sayılar, Rusça tanışma, Rusça yeme içme, Rusça sebze isimleri, Rusça gramer, Rusça kelimler, Rusça zamanlar vs bir çok Temel Rusça Konularını eğitim setimiz ile öğreneceksiniz. Rusça dilini adım adım setimiz ile öğrenmeye başladıktan sonra Rusça öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu göreceksiniz.


Kolay Rusça Öğrenme

Kolay Rusça Öğrenme

Rusça dilini öğrenmenin en kolay yolu kendinize uygun Rusça kaynağı tespit etmeniz olacaktır. Bu işe Rusça Eğitim Seti ile başlayabilirsiniz. Rusça eğitim setimiz ile kolay Rusça öğrenmeye başlayacaksınız. Rusça Temel Düzey Eğitim Setimiz Tamamen Türkçe anlatımlıdır bu anlatım sayesinde hiç bilmeyen biri bile en temelden Rusçayı öğrenmeye başlayacaktır.


Rusça Kursu

Rusça Kursu

Rusça öğrenmenin en tercih edilen yöntemlerinden biri olan Rusça kurslarıdır. Rusça dilini öğrenmek için kursa gidiyorsunuz ve bunun için yüksek bir maliyete katlanıyorsunuz. 6 aylık kurs süresinden sonra tekrar etme olanağınız olmadığı zaman Rusça dilini zaman içerinde unutmaya başlıyorsunuz ve bu dili öğrenmek için tekrardan bir ek maliyete katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Rusça Eğitim Setimiz ile bu maliyetleri ortadan kaldırıyoruz. Rusça Görüntülü Eğitim Setimizi satına aldığınız zaman ömür boyu yanınızda bulunan büyük ve eşsiz bir kaynak olarak her zaman size bu dili öğretecektir.


Rusça Özel Ders

Rusça Özel Ders

Rusça dilini öğrenmek için tercih edilen yöntemlerden biride Rusça özel derstir. Rusça dili için özel ders maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile herkes Rusça dilini öğrenememektedir. Ortalama 1 saatlik Rusça Dersi özel ders maliyeti en düşük 100 TL ile 200 Tl arasında değişmektedir. 1 aylık bir özel ders aldığınızı düşündüğünüzde ise bunun 3 bin TL ile 6 bin TL arasında ciddi bir maliyet olduğunu göreceksiniz. Özel ders kalitesinde ve Rusça özel dersten daha kapsamlı ve anlatımlı Rusça Eğitim Setimiz ile sizlere istediğiniz yerde istediğiniz şekilde eğitim sağlıyoruz. Rusça Setimizi satın aldığınız her zaman yanınızda bulundurabilir ve tekrarlar ile Rus dilini hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.rus


Rusça Eğitim Seti

Rusça Eğitim Seti

Rusça Eğitim seti Türkçe anlatımlı olup A'dan Z'ye Rusça dilini sizlere öğretmektedir. Rusça Temel düzey konuları adım adım hiç bilmeyen birine sıfırdan öğretmeye başlamaktadır. Rusça DVD lerde konular üzerinde yazmaktadır. İstediğiniz konuyu seçebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirisiniz.


Rusça Öğrenmek İstiyorum

Rusça Öğrenmek İstiyorum

Rusça öğrenmeye karar verdiyseniz öncelikle bir araştırma yapmanız gerekmektedir. En güzel Rusça anlatan kitap, en iyi Rusça kurs, en iyi Rusça Kaynak kitap, en iyi Rusça öğretmen, en iyi Rusça eğitim seti gibi araştırmalar yaptıktan sonra kaynaklar ile Rusça dilini öğrenmeye başlayabilirisiniz. Bizim size tavsiyemiz Rusça görüntülü eğitim setini almanız ve tüm aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak hemen Rusça öğrenmeye başlamanızdır.

Rusça Öğrenmek Kolay mı

Rusça dilini öğrenmek Rusça Eğitim Setimiz ile çok kolay. Rusça sıfırdan ileri düzeye kadar sizlere en kapsamlı şekilde adım adım anlatan ve örnek alıştırmalar ile konuları pekiştirerek kısa zamanda Rusçayı öğrenmiş olacaksınız. Rusça Temel Düzey Eğitim setimiz 11 dvd den oluşmaktadır. Temel Rusça'yı 11 DVD ile kısa bir sürede öğrenmiş olacaksınız.


Rusça Görüntülü Eğitim Seti

Rusça Görüntülü Eğitim Seti

- Özel Ders Almanıza gerek kalmayacaktır.

- Özel Kursa gitmenize gerek kalmayacaktır.

- Rusça Öğrenmeye Hemen Başlayabilirisiniz.

- Maliyeti çok ucuz ve muhteşem bir kaynak sürekli yanınızda bulunacak.

- HD Çekim Kalitesi İle Hazırlanmış ve Profesyonel Çekimlerden Oluşmaktadır.

 • Baskı Tarihi
 • 2017
 • Baskı Sayısı
 • 1. Baskı
 • Yayınevi
 • Görüntülü Dershane Yayınları
 • Yazar
 • Komisyon
 • Sayfa Sayısı
 • Set
 • Ebat
 • DVD
 • Cilt
 • --